Araç Kiralama - Havalimanı Transferi

İletişim Numaramız 0312 231 61 69

TRANSFER

Misafirimizin, önceden belirtmiş olduğu iniş saatinden en az 15 dakika önce ANIT TURİZM personeli havaalanında hazır olarak bekler. 


Bagajlarını personelimiz teslim alarak, Misafirimize  aracına kadar eşlik eder. Yolculuk esnasında misafirimizin her türlü ihtiyacını göz önüne alarak hazırladığımız aracımızın içindeki günlük gazeteler, dergiler, atıştırmalık ve içecek imkânlarımızla misafirimiz ANIT TURİZM ayrıcalığı ile güvenli, rahat ve konforlu bir şekilde belirtmiş olduğu adrese ulaştırılır.

Havaalanına gidişte ise, misafirimizin belirtmiş olduğu gidiş saatinden en az 15 dakika önce adreste hazır olarak bekleyen ANIT TURİZM personeli, Misafirimizin müsait olduğu zaman kendisiyle irtibata geçip, sizi karşılayacağı adrese geldiğini belirtir. 
Personelimiz bagajlarınıza yardımcı olarak aracınıza kadar eşlik eder. Misafirimizin ANIT TURİZM ayrıcalığı ile Güvenli, rahat, konforlu ve huzurlu birşekilde havaalanına gideceksiniz. 
 
Misafirlerimizin bizlerle yapacağı bu kısa seyahat boyunca, güven, konfor ve huzurun yanı sıra 
ANIT TURİZM sizin ayrıcalıklı olduğunuzu hissettirecek ve yolculuğunuz başlamadan önce ya da yolculuk sonrası belirttiğiniz adresinize giderken rahatlığın ve ayrıcalığınızın keyfini çıkaracaksınız.

 
ANIT TURİZM bünyesinde Çalışan personellerimiz, alanında deneyimli ve profesyonel olduklarından, takım elbiseli, günlük traşlı, Diksiyonu düzgün, trafik kurallarını bilen, bulunduğu ilin güzergâhlarını bilen, her ay verilen düzenli eğitimlerimizle saygılı, güler yüzlü kişilerdir. 


ANIT TURİZM bünyesindeki Araçlarımızın tüm periyodik bakımları düzenli olarak yaptırılmakta olup, günlük temizlik ve bakımları asla aksatılmamaktadır. 


Ayrıca tahsis esnasında trafik yoğunluğu ve gecikmeleri önlemek üzere misafirlerimiz araçlarına binmeden Personelimiz Tarafından analiz edilmek üzere araçlarımızda bulunan GPS sistemi ile uydudan trafik bilgileri sürekli olarak takip edilir. 

ANIT TURİZM İYİ YOLCULUKLAR DİLER...